Drzwi Glass System

Drzwi szklane

Drzwi charakteryzujące się największą przeziernością przy zachowaniu dobrych parametrów izolacyjności akustycznej do 33 dB. Lekka i delikatna forma tafli szkła osadzona w ościeżnicy aluminiowej tworzy jednolity efekt płaszczyzny w ścianach szklanych.

 

 

 

 

 

 

 

katalog DRZWI SZKLANE

 

Drzwi w ramie aluminiowej Urban Slim

Drzwi szklane w ramie aluminiowej to minimalistyczna konstrukcja charakteryzująca się lekkim designem. Szkło laminowane w ramie aluminiowej oferuje wysokie parametry akustyczne do 39 dB, nie rezygnując z walorów estetycznych.

 

 

 

 

 

 

 

katalog DRZWI URBAN SLIM

 

 

Drzwi w ramie aluminiowej Urban PLUS

Drzwi w wariancie jedno lub dwuszybowym pozwalające uzyskiwać bardzo wysoką izolacyjność akustyczną do 43 dB. Rama aluminiowa pozwala na wykonane drzwi do 3000 mm, zachowując wysokie walory estetyczne.

 

 

 

 

 

katalog DRZWI URBAN PLUS

 

Drzwi PURIAN

Drzwi z najwyższymi walorami estetycznymi, charakteryzujące się wysoką izolacyjnością akustyczną do 43 dB. Materiałem wykończeniowym jest nie tylko szkło przezierne lub nieprzezierne ale również i drewno. Wyjątkowość drzwi polega na materiale klejonym strukturalnie do profilu ukrytego wewnątrz skrzydła.

 

 

 

 

 

 

 

katalog DRZWI PURIAN

 

Drzwi drewniane

Tradycyjne i aktrakcyjne drzwi z fakturą drewna, sprawdzają się tam gdzie chcąc uzyskać wysokie parametry izolacyjności akustycznej (do 41 dB), zależy nam w pełni na prywatności.

 

 

 

 

 

 

 

katalog DRZWI DREWNIANE

 

pełny katalog DRZWI