GSW Office

GSW Office to opracowany przez Glass System oryginalny system jednoszybowy będący podstawą całej rodziny produktów przeznaczonych do budowy ścian działowych w pomieszczeniach biurowych. System wyróżnia lekka i prosta konstrukcja oraz uniwersalność zastosowania. Może on być łączony zarówno ze szkłem hartowanym, jak i laminowanym - w tym również w wariancie z wyciszającą folią akustyczną. Sprawdza się on doskonale w pomieszczeniach, w których praca wymaga skupienia. 

Panel instalacyjny

GSW Office Panel to pionowy element ściany szklanej zaprojektowany w celu umożliwienia doprowadzenia niezbędnych instalacji takich jak włączniki światła, sterowniki klimatyzacji, czytniki kontroli dostępu itp. Rozwiązanie to znajduje też zastosowanie w łączeniu prostopadłym ściany szklanej ze ścianą typu G-K, ukrywając jej czołową krawędź.

Sciany o zmiennej przezierności

Efektownym sposobem wydzielania prywatnej przestrzeni jest zastosowanie w ścianach szklanych GSW Office technologii szkła o zmiennym stopniu przezierności. Dzięki umieszczeniu folii ciekłokrystalicznej wewnątrz szkła laminowanego, można uzyskać natychmiastowy efekt zmiany stanu z nieprzeziernego na przezierny. W ścianach systemowych GSW Office o zmiennej przezierności stosowane jest szkło PRIVA-LITE marki Saint Gobain.

 

 

 

IZOLACYJNOŚĆ AKUSTYCZNA

Szkło Rw [dB] C [dB] Ra1 [dB]
ESG 10 33 -2 31
VSG 55.1 35 -2 33
VSG 66.2 37 -2 35
VSG 66.2 Si* 39 -1 38
VSG 88.2 Si* 40 -1 39

 

 

- katalog GSW OFFICE

- pełny katalog GSW OFFICE